Peştemallerin Farklı Kullanım Alanları

Peştemallerin Farklı Kullanım Alanları

Peştemallerin Farklı Kullanım Alanlarını Keşfet: 

Dünyanın en kaliteli pamuğunun bulunduğu ülkelerden biri olan Türkiye'de  üretilen peştemalin, çok kullanışlı bir plaj havlusu olmasının yanında, ev dekorasyonu için estetik bir ürün olduğunu biliyor muydun?
Hafif, ince dokusu , zarifliği, şıklığı ve aynı zamanda emici olan geleneksel hamam örtüsü peştemaller ev dekorasyonunda nasıl kullanılabilir? Gelin beraber bakalım: 

  1. Banyo Havlusu ve Banyo Perdesi Olarak Peştemal

Peştemalin en yaygın kullanım biçimi elbette ki banyo havlusu, bununla birlikte banyo perdesi olarak da kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?  Fringe Home'un zengin ürün çeşitliliğiyle rengarek ve her tarza uygun peştemalleriyle banyonun havası değişecek.Fringe Home Çizgili Peştemal serisi ile banyonu dekore etmeye ne dersin?

                                                                                 

 

  1. Masa Üstü Runner (uzun, ince masa örtüsü) Olarak Peştemal

İkiye katlanmış ve çizgileri masaya paralel ayarlanmış bir peştemalin harika bir runner olacağına şüphe yok! Organik dokusuyla hem iç mekan hem de dış mekan masaların üstünü örtmek için ideal olan peştemallerin özellikle pamuktan yapılmış olanlarını masa üstünde kullanmak için öneriyoruz. Çünkü rahatlıkla yıkanabiliyorlar, çamaşır makinesinde çok az yer kaplıyorlar, hafifler ve gerçekten de yıkandıkça yumuşuyorlar! Bunun için en uygun peştemal tabi ki farklı renk seçenekleriyle Fringe Home Basics Peştemal serisi.

 

 

  1. Banyoda El Havlusu Olarak Peştemal

Genel olarak büyük ebatlarda üretilen peştemallerin, aslında küçük olanlarını bulmak da mümkün. Elinizde büyük olanlardan varsa, şık bir şekilde katlayarak ve lavabonun etrafına yerleştirerek şık bir görüntü elde edebilirsiniz.Banyonuza şıklık katacak Fringe Home Basics Peştemal serisinin soft renkleriyle dekorasyonunuzu tamamlayın.

 

 

  1. Plaj Havlusu Olarak Peştemal

Rahatlıkla katlanabilir, az yer kaplayan yapısıyla standart bir havludan çok daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Hızlı kuruyan yapısı, tüm vücudu elbise gibi sarabilecek boyutlarıyla plaj modasına sende ayak uydur.Capcanlı renkleriyle Fringe Home Rainbow Peştemali tatil bavulundan eksik etmeyeceksin. 

 

  1. Mutfakta Kurulama Bezi Olarak Peştemal

Banyoda kullanışlı olan hemen hemen her şeyin mutfakta da kullanışlı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Peştemal de bunlardan biri. Hızlı emiciliği ve pratik kullanımıyla mutfakta size büyük kolaylık sağlayacak. Üstelik fırın veya dolap kapaklarına asılmış haliyle, mekana renk, tarz ve ruh kattığını da ekleyebiliriz. FringeHomeÇizgili Peştemal serisini her mutfak tarzına uydurabilirsin.

 

  1. Piknik Örtüsü Olarak Peştemal

İnce yapısı, %100 pamuk yumuşacık kumaşı ve şık görüntüsüyle piknik çantanda peştemallere de yer aç. Peştemallerin hafifliği ve ince yapısı sayesinde piknik çantandan eksik etmek istemeyeceksin. Natural renklere sahip FringeHomeBasics ve Çizgili Peştemal serileri ile doğanın içinden parçalar seninle olsun. 

0 yorum

Yorum yaz

Yorumlarınız sitede görünmeden önce kontrol edilmektedir.

Önceki gönderi

Bohem Tarzı Ev Dekorasyonu Önerileri

Bohem Tarzı Ev Dekorasyonu Önerileri